به دلیل تمرکز فوق العاده تیم آسان دیجیتال مارکتینگ بر آموزش آسان و هم چنین تعامل با مخاطبان خود، راه های ارتباطی متعددی داریم که می توانید ازین طریق با ما در ارتباط باشید و هرگونه سوال، نظر، انتقاد و یا پیشنهادی را مطرح کنید. ما منتظر دریافت پیام ها و سوالات شما هستیم و به تمامی آنها دلسوزانه جواب خواهیم داد.
اگر سوال یا نظری دارید که طولانی است و یا همراه با تصویر یا ویدیو ضمیمه است می توانید آنرا از طریق ایمیل برایمان ارسال کنید. در سریع ترین زمان ممکن به شما جواب خواهیم داد :
اگر سوالی دارید که کوتاه است یا راجع به آخرین مطلب سایت و یا آموزش های سایت نظری دارید که جواب آنرا در لحظه می خواهید، به اکانت واتس اپ ما پیام بفرستید :
اکانت اینستاگرام آسان دیجیتال مارکتینگ یک اکانت فعال و پویاست. پست های آموزشی، انگیزشی برای کسب و کارها و انواع مطالبی که برای رشد و جهت گیری یک کسب و کار مفید است در اکانت ما قرار داده می شود. در ضمن به صورت دایرکت نیز می توانید با ما در تماس باشید  :
asandmco@
توییتر یک شبکه اجتماعی به شدت فعال است. ما در توییتر هم اکانت داریم و هر روز مطالبی را منتشر می کنیم. این مطالب یا آموزشی هستند یا اتفاقات و تجربه های روزانه ما. پیشنهاد می کنم آنرا دنبال کنید :

Asandm1